Jste zde: www.benetgold.com |
Zlatnictví a klenotnictví BENET GOLD s.r.o. > AKTUALITY > VYHRAJTE S NÁMI ZÁJEZD DO TUNISKA NEBO NA OSTROV DJERBA !!!

VYHRAJTE S NÁMI ZÁJEZD DO TUNISKA NEBO NA OSTROV DJERBA !!!

Páry, které si zakoupí snubní prsteny značky BENET v prodejní ceně nad 5 000,- Kč s DPH na prodejnách BENET GOLD s.r.o. nebo u smluvních partnerů firmy budou zařazeni do slosování o dva letecké zájezdy a to po zaslání čitelné kopie paragonu na adresu sídla firmy - Sokolovská 25, Praha 8, 186 00.

Na kopiích paragonů z prodejen BENET GOLD s.r.o. musí být čitelný název provozovny se jménem prodavačky.

U kopií paragonů smluvních partnerů musí být čitelné a jasné označení snubních prstenů značky BENET (číselná kombinace dle platného katalogu snubních prstenů BENET GOLD s.r.o.), datum prodeje snubních prstenů a razítko provozovny se jménem a podpisem prodavače nebo prodavačky. Na obou typech kopií paragonů pak musí být na rubu jména snoubenců, trvalé bydliště alespoň jednoho z nich a kontaktní telefon. Po celou dobu průběhu soutěže budou do slosování zařazeny všechny kopie paragonů, které budou mít výše zmíněné náležitosti a dojdou na sídlo společnosti BENET GOLD s.r.o. nejpozději do 30.11. 2007, tj. do ukončení soutěže.

Losovat se bude dvakrát v průběhu roku 2007 a to na konci dubna a počátkem prosince, vždy za účasti notáře a to o dva týdenní letecké zájezdy pro dvě osoby do Tuniska nebo na ostrov Djerba. Konkrétní dny k losování si vyhrazuje určit BENET GOLD s.r.o. Výherci budou po slosováních zveřejněni na našich webových stránkách www.snubniprsteny.cz a informováni telefonicky kdy, kde a jak si výhru mohou vyzvednout. Termíny zájezdu a konečnou destinaci z výše uvedených si vyhrazuje určit cestovní kancelář a to dle kapacitních možností.