Jste zde: www.benetgold.com |
Zlatnictví a klenotnictví BENET GOLD s.r.o. > AKTUALITY > Výherci prvního zájezdu - manželé Koenovi ze Vsetínska

Výherci prvního zájezdu - manželé Koenovi ze Vsetínska

31.7.2007

Výherci prvního zájezdu - manželé Koenovi ze Vsetínska
Výherci prvního zájezdu - manželé Koenovi ze Vsetínska
Výherci prvního zájezdu - manželé Koenovi ze Vsetínska

Manželé Koenovi se seznámili v roce 2002. Díky společným zájmům, názorům a zálibě pro sport a přírodu věděl pan Koen již po roce „chození“, že našel tu pravou, ale vzhledem k tomu, že ještě sám studoval a v té době ještě slečna Bětáková pracovala jako knihovnice, rozhodli se počkat. Svatbu měli až 28.4.2007, kdy se na Vsetínsku v kostele Českobratrské církve evangelické vzali.

Naše snubní prsteny si našli na webových stránkách www.snubniprsteny.cz a i přes to, že vzor vybraných snubních prstenů na prodejně v OSC Olomouc City bohužel nenašli, objednali si je a jak paní Koenová říká: „Riskli jsme to“. Risk se vyplatil, protože snubní prsteny se moc líbili a navíc vyhráli díky losování svatební cestu na ostrov Djerba.

První dojem z výhry popsala paní Koenová jako šok, protože ani ona, ani pan Koen nikdy nic nevyhráli. Po chvíli ale prý přišla velká radost.

Na ostrově Djerba se jim velmi líbilo a ubytování v hotelu Ksar Djerba také. Kromě velkého výběru jídel, hlavně ryb, si manželé pochvalovali dezerty, které nejen že dobře vypadaly, ale byly i chuťově výborné a každý den čerstvé.

Opalování na pláži i koupání se manželům Koenovým také líbilo a kromě jediného dne, kdy bylo špatné počasí měli krásně a příjemně teplo s mírným vánkem od moře. Jeden den si udělali i výlet na poušť, kde si oba vyzkoušeli „čtyřkolky“. Animační programy, které hotel nabízí během svého pobytu nevyužili, ale vřele by je doporučili :-)

Ačkoliv s odletem z Prahy, vzhledem k místu jejich bydliště byly menší komplikace, dovolená se jim moc líbila a oba se vrátili spokojení a odpočatí.